Alpine Baltic​

 

“Alpu” nostūris Baltijā

Investēt nekustamajā īpašumā Latvijā, īpaši premium segmentā – tālredzīgs solis. Mēs piedāvājam iespēju investēt projektā un iegādāties šo kluso aizsargājamās teritorijas nostūri gleznainajā Daugavas krastā.

Komplekss Alpine Baltic atrodas “Doles sala” dabas parka teritorijā, kas ir slavena ar savām brīnišķīgajām ainavām, floras un faunas pārstāvju daudzveidību un unikālu ekoloģiju. Šī gleznainā vieta pirmo reizi tiek pieminēta XIII gadsimtā, dabas lieguma zonas kopējā platība - 1055 hektāri.

Investīciju objekta atrašanās vieta ir unikāla ar to, ka dabas parka “Dole sala” teritorija ir iekļauta ES Natura Natura 2000 aizsargājamo objektu sarakstā un tajā pašā laikā Alpine Baltic atrodas tikai 25 minūšu attālumā no Rīgas vēsturiskā centra un 45 minūšu attālumā no Starptautiskās lidostas “Rīga”.

Ieguldījums nekustamajā īpašumā Doles pussalā, - unikāls piedāvājums tirgū. Investīcijas šāda formāta nekustamajā īpašumā Eiropā - veiksmīgs ieguldījums.

 

Investēt nekustamajā īpašumā, premium segmenta īpašums, investēt projektā


Miera, veselības un klusuma oāze 

Elitārs ciemats, slēgtais komplekss aizsargājamajā teritorijā, Investīcija nekustamajā īpašumā

 

Elitārs ciemats Alpine Baltic ne tikai īpaša vieta, tā ir sava pasaule, kur viss ir pielāgots dvēseles un ķermeņa relaksācijai. Šis slēgtais komplekss ir izveidots, lai Jūs varētu aizbēgt no ikdienišķās burzmas un izbaudīt mierīgo dzīves plūsmu.

Investīcija šāda veida nekustamajā īpašumā - iespēja kļūt ne tikai par unikāla kompleksa īpašnieku, bet arī iegūt ekskluzīvu dzīves filozofijas konceptu. Atrodoties kompleksa teritorijā, Jus iegrimstat nesteidzīgas dzīves nozīmes dziļumos.


Alpu reģions miniatūrā

Alpine Baltic projektu izstrādāja talantīgu arhitektu komanda. Visu infrastruktūras objektu ārējo izskatu var saukt par unikālu. Katrai ēkai ir savs, Alpu reģioniem raksturīgs, stils un filozofija.

Valdzinošā Itālija, apburošā Šveice, romantiskā Francija, aristokrātiskā Austrija, viesmīlīgā Vācija, mājīgā Lihtenšteina – to visu var atrast Doles pussalā. Visa kompleksa arhitektūra izstaro vecās Eiropas garu un komfortu.

Projekts 2013. gadā saņēma balvu Baltic Prix d'Excellence par savu unikalitāti, apliecinot tā arhitektūras vērtību. 

 

Investēt nekustamajā īpašumā, premium segmenta īpašums, investēt projektā


Pasaule, radīta atpūtai un komfortam 

 Elitārs ciemats, Investēt nekustamajā īpašumā, investēt projektā

 
Alpine Baltic teritorijā atrodas piecas iespaidīgas savrupmājas, katrs projekts – unikāls, kopējā dzīvojamā platība - 5633 kvadrātmetri. Elitārs komplekss - ne tikai dzīvojamie apartamenti, bet arī lieliska infrastruktūra:
  • Mūsdienīgs SPA centrs - Lichtenschtein SPA Platz. Aprīkots ar krievu pirti, saunu un “hammam”, peldbaseinu ar stikla kupola grieztiem, kamīna zāli, istabu spa-procedūrām un citām ērtībām;
  • Respektabls restorāns ar banketu zāli Montreux. Ir iebūvēta ārējā terase, telpa biljardam un kamīna zāle;
  • Viduslaiku stilizētajā skatu tornī, kura augstums sastāda 12 metrus, atrodas skatu laukums, cigāru istaba un ūdenspīpes bārs;
  • Elitārajā ciematā ir privāta pludmale, piestātne un helikoptera laukums.

Uz doto brīdi šis nekustamā īpašuma objekts atrodas attīstības stadijā un tiek piedāvāts iegādei potenciālajiem investoriem. Investēt projektā Alpine Baltic - izdevīgs piedāvājums.


 

Ja Jums iepatikās dotais nekustamais īpašums un Jums ir interesanta šī koncepcija, kā arī iespēja veiksmīgi ieguldīt līdzekļus, mēs piedāvājam investēt projektā tā attīstības stadijā.

Jums tiek sniegta unikāla iespēja iegādāties ekskluzīvu Alpine Baltic kompleksu tā tālākai attīstībai un realizācijai.

Lai iegūtu plašāku informāciju par piedāvājumu, lūdzu, sazinieties ar mūsu uzņēmumu.